“red egg” Revival Party
30. dubna bude zahájena letošní sezóna v Dietersberské stodole hudbou 60. a 70. let. Na “red egg” Revival Party znovu hudebně ožijí 70. léta, protože před čtyřiceti lety – v roce 1972 – byla otevřena legendární diskotéka “red egg” na statku Dietersdorf u Schönsee.
“red egg” fungoval sice jen do roku 1974, ale i tak to byly pro mladé udební nadšence z celé Horní Falce tři nezapomenutlné roky. Mnohé kapely, které se proslavily v době éry Beatles a Rolling Stones, vystoupily i v “red egg”, mimo jiné také Scorpions úplně na začátku své kariéry.
“red egg” Revival Party zahájí 30.04.12 hornofalcká kapela ZEPP-IN, která se zcela upsala hudbě Led Zeppelin.
Poté bude DJ Gee z Řezna mixovat hudbu z uchovaných originálních desek z “red egg” a vytvoří tak most mezi hity 60. a 70. let a současnými remixy, které mají kořeny v hudbě před 40 lety.


